Зеленський вперше за 2 роки зустрівся з фракцією «Слуга народу». Арахамія розкрив подробиці

Сьогодні, 21 лютого, український президент Володимир Зеленський вперше від початку повномасштабного вторгнення провів зустріч з фракцією «Слуга народу».
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на лідера фракції «Слуга народу» у Верховній раді Давида Арахамію у Telegram.

Арахамія пояснив, що дана зустріч була запланована ще наприкінці минулого року, однак графік президента дозволив провести її лише зараз.
«Мета зустрічі — синхронізація усіх наших зусиль і посилення окремих напрямків роботи. В цьому немає нічого нового, такі стратегічні сесії ми проводили щороку і до повномасштабного вторгнення», — пояснив глава фракції.
За словами Арахамії, під час зустрічі президент та члени фракції обговорили «найголовніше для перемоги». Зокрема присутні обговорили:
фронт,
економіку,
допомогу партнерів,
збереження єдності в суспільстві,
завдання для парламенту і депутатів за цими напрямками.
«Роботи багато. Але від початку повномасштабного вторгнення парламент показав свою здатність справлятися з найскладнішими завданнями. Будемо тримати цей темп до перемоги», — додав Арахамія.
Нагадаємо, ми писали, що в Офісі президента анонсували конференцію військово-політичного керівництва. Вона планується наприкінці лютого.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини