Україна і ЗСУ переживають критичний момент. Допомога була потрібна ще позавчора, — Кличко

Мер Києва Віталій Кличко під час Мюнхенської конференції зустрівся з сенаторами та конгресменами США. Наголошував на необхідності продовження допомоги нашій державі.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт Кличка.

«Україна і ЗСУ переживають критичний момент. Нестача боєприпасів та зброї. Треба розуміти, що це може створити умови для наступу росії. Важливим є фактор часу. Допомога була потрібна ще позавчора! І сьогодні недостатньо говорити, що Росія не повинна виграти цю війну. Україна має перемогти, а росія — зазнати радикальної військової поразки! За допомоги наших партнерів. Альтернативи цьому немає. Тільки це позбавить росію можливості залякувати своїх сусідів, створювати загрози європейській та глобальній безпеці», — підкреслив Кличко.
Він зазначив, що Україна високо цінує двопартійну підтримку України, яка склалася в Конгресі США.
«Сьогодні вона проходить перевірку на міцність через дискусії, які відбуваються в Конгресі. Ми сподіваємося, що розуміння важливості підтримки України візьме верх. Бо ситуація на фронті стає критичною через різке зменшення допомоги від США», — наголосив Кличко.
Також мер Києва зустрівся зі спецпредставником США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер.
«Реформи — ключове для подальшої стабільної підтримки партнерів, фінансової допомоги для відновлення України. Як економічні реформи, так і дотримання демократичних принципів та свобод. І друзі України за цим уважно спостерігають і на цьому наголошують», — підкреслив Кличко.
Як повідомлялося, 60-та Мюнхенська конференція з безпеки проходить з 16 по 18 лютого. Серед основних її тем — наслідки війни в Україні та світова безпекова криза.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram..

spot_img
Важливо
Схожі новини