Відповідь на блокаду. Українські перевізники готують протест на кордоні з Польщею

Українські автоперевізники оголосили про намір провести акцію протесту у відповідь на страйк польських фермерів, які блокують кордон з Україною.
Про це заявив керівник ГО «Перевізники західного регіону» Віталій Коценко, повідомляє РБК-Україна з посиланням на «Суспільне».

Акцію протесту планують почати 15 лютого на пункті пропуску «Ягодин — Дорогуськ». Це блокування є відповіддю на дії польських фермерів, які блокують рух вантажівок українсько-польським кордоном.
За словами Коценка, на територію України не будуть пропускати польських перевізників. Однак перевізники обіцяють не блокувати рух автобусів.
«Вони будуть тут з нами стояти на своїх машинах, поки наші українські перевізники з їхнього боку не почнуть їхати. Адже вони в годину пропускають одне авто, і то не українського, а польського водія», — додав він.
Керівник громадської організації додав, що тривалість протестів українських перевізників залежатиме від ситуації з польського боку кордону.
Блокада українського кордону
Нагадаємо, 6 листопада минулого року польські перевізники розпочали страйки на кордоні з Україною. Польські протестувальники вимагали повернути систему пропусків для українських перевізників.
У січні польський уряд підписав угоду з перевізниками, щоб розблокувати кордон з Україною. В рамках угоди сторони домовилися призупинити протести на під’їздах до трьох пунктів пропуску на кордоні до 1 березня.
Однак вчора, 13 лютого, польські фермери заявили, що у вівторок, 20 лютого, заблокують усі прикордонні пункти пропуску з Україною.
РБК-Україна детальніше дізналось про ситуацію на кордоні між Україною та Польщею в речника Державної прикордонної служби України Андрія Демченка.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна у Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини