«Зміни — будуть». Зеленський розповів про важливі наради щодо оновлення ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський провів наради щодо оновлення Збройних сил та Сил оборони.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал глави держави.

Зеленський не розкрив деталей нарад, але наголосив, що вони були «важливими» та анонсував подальші зміни.
«Важливі наради сьогодні. Продовжуємо оновлення Сил оборони і безпеки України. Команда — ефективна. Зміни — будуть. Більше сили для України. Більше можливостей», — написав глава держави у своєму Telegram-каналі.
Водночас на оприлюдненому президентом фото можна помітити, що він зустрічався сьогодні з новим головкомом ЗСУ Олександром Сирським, новим начальником Генштабу Анатолієм Баргилевичем, а також міністром оборони Рустемом Умєровим, главою СБУ Василем Малюком та ще низкою військових.
Зокрема, на фото можна помітити Олександра Павлюка, який може стати новим командувачем Сухопутних військ. Також на зустрічі з президентом був командир 59-ї окремої мотопіхотної бригади Вадим Сухаревський, який, за чутками в ЗМІ, може очолити новостворені Сили безпілотних систем.
Перестановки в ЗСУ
У четвер президент звільнив Валерія Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ, а на його місце призначив Олександра Сирського, який до цього очолював Сухопутні війська.
Перестановки торкнулися і Генерального штабу ЗСУ. Так, 9 лютого з посади начальника Генштабу було звільнено Сергія Шапталу, а замість нього призначили Анатолія Баргилевича. Баргилевич до цього обйімав посаду командувача Сил ТрО.
За даними джерел РБК-Україна, це ще не всі призначення, які можуть відбутися в ЗСУ. Детальніше про майбутні кадрові рішення — в матеріалі РБК-Україна.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини