Військовим частинам дозволили перейти на електронний облік, але є важлива деталь

Військовим частинам в Україні дозволили повністю вести електронний облік. Але у такому випадку вести паперові журнали та дублювати інформацію заборонено.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство оборони України у Facebook.

Відомство повідомило, що продовжує спрощувати облік військового майна та позбуватися зайвих паперів у війську. Внесено зміни до наказу Міністерства оборони №440 «Про затвердження Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України».
«У середньому командир роти наразі витрачає 50-80% свого робочого часу на бюрократію. Облік майна є одним з найбільш об’ємних бюрократичних процесів. Наказ створює можливості для автоматизації», — зазначила заступниця міністра оборони з цифрового розвитку Катерина Черногоренко.
Тепер військові частини зможуть вести облікові регістри та допоміжні документи (журнали щодо майна) лише в електронній формі.
«У разі переходу залишається лише електронний облік, вести паперові журнали та дублювати інформацію заборонено», — наголошує Міноборони.
Цифровізація армії
Нагадаємо, 16 січня Верховна рада прийняла законопроєкт №10062 щодо цифровізації армії. Документ прийняли в цілому.
Законопроєкт запускає повноцінний електронний військовий облік. Крім того, запроваджується автоматичне надання статусу учасника бойових дій.
Повний розбір нового закону та що він змінює — читайте у матеріалі РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини