У Зеленського пояснили, чим обумовлене рішення замінити Залужного

Рішення відправити у відставку головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного було ухвалено через низку причин. Одна з них — потреба у перегляді тактики дій.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на радника керівника Офісу президента України Михайла Подоляка у Telegram.

Він нагадав, що президент Володимир Зеленський вирішив провести системне оновлення керівного складу ЗСУ, включаючи головнокомандувача.
«Рішення обумовлене необхідністю переглянути тактику дій, яка не забезпечила в повному обсязі належного результату минулого року, не допустити стагнації по лінії фронту, що негативно впливає на суспільні настрої», — написав Подоляк.
Також він уточнив, що серед причин — потреба у пошуку нових функціональних та високотехнологічних рішень для можливості утримання та розвитку ініціативи, а також важливість запуску процесу реформування управлінських принципів в армії.
Залужного відправили у відставку
Нагадаємо, сьогодні, 8 лютого, президент України Володимир Зеленський оголосив про своє рішення змінити головнокомандувача Збройних сил України. Валерія Залужного відправили у відставку.
Чутки, що Залужного відправлять у відставку, з’явилися ще минулого тижня. Тоді чиновники і не лише з посиланнями на свої джерела повідомляли про рішення Зеленського звільнити головнокомандувача.
Такі чутки з’являлися і минулого року, коли між Зеленським та Залужним розпочався конфлікт. Факт конфлікту РБК-Україна підтверджували джерела.
Новим головнокомандувачем став Олександр Сирський, який раніше був командувачем Сухопутних військ ЗСУ.
Більш детально про Сирського можете дізнатися у матеріалі РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини