Британія готова захистити себе у разі можливого нападу Росії, — Сунак

Британія готова до оборони у разі, якщо Росія вирішить розпочати напад на країну. Для цього забезпечено фінансування міністерства оборони країни.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву прем’єр-міністра Британії Ріші Сунака в інтерв’ю ведучому Sky News Пірсу Моргану.

У прем’єра поцікавилися, чи готова Британія «належно захиститися у разі, якщо Росія розгорне свої гармати в її бік».
«Так», — відповів глава британського уряду.
Сунак нагадав, що одне з пріоритетних для нього завдань — забезпечити безпеку кожного громадянина Британії. І це відбувається на тлі, коли світ стає менш безпечним.
«І ми бачимо це на прикладі ситуації у Росії та Україні. Але зовсім недавно ми спостерігали це і в Червоному морі», — додав прем’єр.
Він наголосив, що на посаді міністра фінансів Британії збільшив фінансування міноборони до найбільшого з часів Холодної війни рівня. А армія має вирішувати, як розподілити кошти.
«Але загалом, чи вважаю я, що ми добре захищені, що в нас добре вкладені кошти (в оборону — ред.)? Так. Ми є другим найбільшим постачальником оборонної продукції в НАТО… Як ви можете бачити з того, що ми зробили в Україні, ми відстоюватимемо те, у що ми віримо. Ми не дозволимо агресії залишитися безконтрольною та безкарною», — заявив він.
Напад Росії на НАТО
Нагадаємо, останнім часом у країнах Європи дедалі частіше говорять про можливий напад Росії у разі, якщо Україна програє війну.
Нещодавно міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський зазначав, що погрози диктатора Володимира Путіна про напад на НАТО є серйозними, а «Іскандери» можуть долетіти до Берліна.
На тлі загрози з боку Росії прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас наголошувала на необхідності допомогти Україні перемогти у війні.
Більш детально про загрозу російського нападу на НАТО можете дізнатися у матеріалі РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини