Німецький генерал відповів, чи може передача Taurus Україні вплинути на бойові дії

Німецький генерал-майор Крістіан Фрейдінг, який очолює спеціальний штаб з питань України в міністерстві оборони ФРН, оцінив, чи зможуть ракети Taurus переломити бойові дії на користь ЗСУ.

Як повідомляє РБК-Україна, про це він розповів в інтерв’ю rnd.

У генерал-майора поцікавилися, чи передача Україні Taurus може вплинути на бойові дії.
«Українці вже використовують далекобійну зброю інших держав. Але жодна система озброєнь не є панацеєю чи переломним моментом», — наголосив Фрейдинг.
За його словами, важливіше те, як військове керівництво використовує озброєння, що має у своєму розпорядженні. Це і забезпечує військовий успіх, а не «символічна диво-зброя».
«Набагато важливішим є довгостроковий структурований розвиток потенціалу українських Збройних сил, до якого ми зараз приступаємо. І тут Німеччина бере на себе провідну роль в одному з головних потенціалів», — додав він.
Taurus для України
Нагадаємо, українська влада ще з минулого року просить Німеччину почати постачання далекобійних ракет Taurus, які здатні знищувати цілі на відстані до 500 кілометрів.
Але передача такого озброєння так і не розпочалася. За інформацією ЗМІ, проти постачання виступає сам канцлер ФРН Олаф Шольц. Він переживає, що Україна може використати ракети для ударів по території Росії.
У той же час, Німеччина продовжує надавати нашій країні військову допомогу. Зокрема, у 2024 році для цього передбачили майже 8 млрд євро.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини