Помічник депутата Бундестагу, якого підозрюють у роботі на РФ, подав у відставку

Помічник німецького депутата Євгена Шмідта Володимир Сергієнко заявив, що йде у відставку. Це трапилось після скандалу з його ймовірною роботою на російські спецслужби.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Insider.

За даними ЗМІ, про відставку Сергієнко повідомив його керівник — Євген Шмідт. Також Шмідт заявив, що подає до суду на газету Bild, яка також опублікувала викриття Сергієнка, звинувачуючи її у наклепі.
«Володимир Сергієнко вчора повідомив мені, що припинить свою діяльність у моїх інтересах. Проти нього розгорнулася кампанія у ЗМІ, яка унеможливлює продовження його роботи. Пан Сергієнко працював на мене, допомагаючи дискримінованим російськомовним громадянам, людям, котрі з початку війни в Україні зіткнулися з масовою ворожістю з вини ЗМІ. Я поважаю його рішення», — заявив Шмідт.
Скандали з «Альтернативою для Німеччини»
Нагадаємо, німецька партія «Альтернатива для Німеччини» дотримується праворадикальних та проросійських поглядів.
Зокрема, 2022 року її депутати мали намір відвідати Росію, а потім поїхати на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської області.
Нещодавно міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер сказала, що у країні можуть заборонити праворадикальну партію «Альтернатива для Німеччини», яка дотримується проросійських поглядів.
1 лютого ЗМІ повідомили, що депутати правої партії «Альтернатива для Німеччини» узгоджували з кураторами у ФСБ тексти своїх виступів і за їхньою вказівкою судилися зі своїм урядом, щоб зупинити військову допомогу Україні.
Після цього федеральний міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер заявила, що в уряді її країни хочуть уважніше проаналізувати зв’язки правої партії «Альтернатива для Німеччини» з російською ФСБ.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини