МВС теж потрібні зброя і боєприпаси, бо чверть штату перебуває на фронті, — Клименко

МВС України, як і військовим, потрібні зброя і боєприпаси. Бо чверть штату відомства перебуває на фронті.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву голови МВС Ігора Клименка під час зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні Мартіном Єгером.

«Система МВС — важлива складова в обороні України. Зараз на передовій перебуває практично чверть від усього штату. І нам також потрібні озброєння та боєприпаси», — наголосив він.
Також глава МВС розповів про допомогу, яку Україна вже отримала від партнерів. За словами Ігоря Клименка, уся надана допомога чітко обліковується, а її використання ретельно контролюється.
«Німеччина передала понад 40 авто для Держприкордонслужби, 6 машин механізованого розмінування, для Експертної служби МВС — спецобладнання, реактиви та витратні матеріали для проведення ДНК-досліджень», — зазначив Клименко.
Нестача патрульних в Україні
Раніше в інтерв’ю РБК-Україна глава Національної поліції України Іван Виговський розповідав, що в Україні не вистачає патрульних поліцейських. Некомплект становить понад 20%.
«У нас не вистачає патрульних поліцейських — некомплект більше 20%. І загальний некомплект — 17,5%», — говорив він, зазначаючи, що «поки ми працюємо у 98 тисячах, так було й до війни».

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини