Путін не посоромився б напасти на НАТО, — голова розвідки Німеччини

Російський диктатор Володимир Путін «не ухилився» б напасти на НАТО. Якби Україна була змушена здатися, це не втамувало б спрагу влади Росії.
Про це голова Федеральної розвідувальної служби Німеччини (BND) Бруно Каль, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Unternehmen-Heute.

«Якби Україна була змушена здатися, це не втамувало б спрагу влади Росії. Якщо Захід не продемонструє явну готовність захищатися, у Путіна більше не буде причин не нападати на НАТО, — заявив він.
Каль попередив, що метою Путіна є відновлення колишньої могутності та величі Великої Росії.
«Буде жахливо, якщо ця готовність до застосування сили візьме гору в зовнішній політиці і Європа капітулює перед нею», — попередив глава німецької служби зовнішньої розвідки.
При цьому він скептично ставиться до зміни влади в Росії.
«Він міцно сидить у сідлі. І навіть якби він випав із вікна або іншим чином постраждав, знайшлося б достатньо людей, які думають так само, як він, і проводили б ту саму політику», — заявив він.
Глава BND додав, що також немає жодних ознак того, що ситуація зміниться відразу, наприклад, за допомогою демократично легітимізованих сил.
Напад РФ на НАТО
Нещодавно в західних ЗМІ вийшла серія публікацій про плани Росії напасти на країни НАТО. Зокрема були оприлюднені сценарії, а також інфографіки. Чиновники тим часом уже почали закликати готуватися до можливої війни.
Обговорення розпочалося після публікації німецького таблоїду Bild, який нібито отримав секретний документ «Оборона альянсу-2025».
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини