Росія відкриває «молодіжні центри» в окупації для вербування української молоді, — ЦНС

На тимчасово окупованих територіях росіяни відкривають так звані «молодіжні центри» з метою промивання мізків неповнолітнім.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на «Центр національного спротиву».

Росіяни створили низку «молодіжних центрів», куди були також завезені російські координатори з метою політики зміни самоідентифікації українців.
Як приклад «Спротив» розповів про те, що в одному з центрів на тимчасово окупованій частині Херсонської області до дня студента організували «інтелектуальну» гру «Росквіз».
«Гра складалася з 3 блоків: «Історія Росії», «Народи Росії», «Росія в особах». Командам задавали по 30 питань. Звичайно, що ці питання суто про викривлене бачення історії поневолених народів та кремлівських діячів», — пише пресслужба.
На вікторину примусово відправляють студентів. Кожен «навчальний заклад» має для цього визначений план.
«Вибори» президента Росії в окупації
8 грудня 2023 року, диктатор Володимир Путін заявив про намір вп’яте переобиратися в президенти.
Як стверджувало раніше Reuters, перемога у виборах дозволить йому залишатись при владі щонайменше до 2030 року, а прессекретар Дмитро Пєсков переконаний в переобранні чинного голови Кремля з результатом понад 90% голосів.
Згідно з рішенням російської ЦВК, вибори президента в Росії вперше триватимуть три дні — з 15 по 17 березня. Зокрема так звані «вибори» терористи планують провести й на тимчасово окупованих територіях України.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини