На окупованих територіях України зупинилась низка підприємств: названо причину

Через знеструмлення на окупованих територіях України зупинились низка підприємств. Поновити електропостачання загарбники не можуть через нестачу енергетиків.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на «Спротив».

«Окупанти не можуть поновити подачу електроенергії на тимчасово окупованих територіях через дефіцит працівників енергетичної галузі», — йдеться в повідомленні.
Зокрема, знеструмлення населених пунктів відбувається через погодні умови, а ворог не встигає поновити подачу електроенергії — в результаті у Донецьку зупинився хлібзавод, й хліб завозять у місто з Маківки.
«Наразі в Донецьку працює лише 25% електриків від потреби, загалом схожа картина в більшості інших комунальних підприємств. Більшість працівників, або були мобілізовані, або залишили регіон», — додали у «Спротиві».
Ситуація на ТОТ України
Окупанти серйозно зайнялися мобілізацією на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема, у захопленій Луганській області мобілізують шахтарів та ув’язнених.
Окрім того, окупанти залишили шахти Луганської області без фінансування. Зокрема, у Сорокіному налічують лише по 15% від належного грошового забезпечення.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини