До Туреччини на зустріч з Ердоганом приїдуть президент Ірану та Путін, — ЗМІ

Президент Туреччини розраховує, що до нього з офіційними візитами приїдуть президент Ірану Ібрагім Раїсі та російський диктатор Володимир Путін.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Türkiye.

Очікується, що Раїсі прибуде до Туреччини наприкінці січня, а Путін — у лютому.
«Очікується, що 24 січня до Туреччини прибуде президент Ірану Ібрагім Раїсі, який відклав свій візит через теракт у місті Керман, а 12 лютого — Володимир Путін», — ідеться в матеріалі.
Видання зазначає, що візит Раїсі є важливим етапом у продовженні діалогу на високому рівні між Іраном і Туреччиною та відповідною можливістю для обговорення питань спільного порядку денного.
«З огляду на 530-кілометровий кордон між Туреччиною та Іраном, дипломатичні джерела заявляють, що Раїсі буде передано прохання (Ердогана, — ред.) щодо ефективного продовження спільної боротьби з усіма терористичними організаціями, особливо з терористичною організацією «Робітнича партія Курдистану» та її продовженням в Ірані, «Партією вільного життя в Курдистані», — йдеться в матеріалі.
Також, видання зазначає, що одночасно з візитом Раїсі в Анкарі відбудеться 8-ме засідання Ради співробітництва високого рівня між Туреччиною та Іраном, за підсумками якого між обома країнами мають підписати «близько 10 угод у галузі культури, науки, медіа, внутрішніх справ, транспорту, торгівлі та економіки».
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини