Трамп придумав виправдання своїм погрозам не допомагати Європі у випадку війни

Колишній президент США Дональд Трамп придумав виправдання своїм погрозам не допомагати Європі у випадку війни.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Politico.

Під час зустрічі з президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн у 2020 році, Трамп обіцяв не допомагати Європі у разі війни.
Пізніше Трамп заявив, що країни НАТО витрачають «мільярди й мільярди» доларів на свою колективну оборону, після того, як він пригрозив не захищати Європу в разі нападу на неї.
Виступаючи на мітингу в Нью-Гемпширі цього тижня, Трамп звинуватив європейські країни в тому, що вони занадто сильно покладаються на Вашингтон, коли йдеться про витрати на оборону.
Коли він торкнувся цієї теми, один з європейських лідерів запитав його: «Чи означає це, що якщо ми не будемо платити, ви не будете нас захищати?», на що Трамп сказав, що саме про це він і говорив.
«Я відповів, що саме це й означає… І наступного дня в країну хлинули мільярди й мільярди доларів», — додав Трамп.
Вибори у США
Нагадаємо, чергові президентські вибори у Сполучених Штатах заплановані на 5 листопада 2024 року. Згідно з прогнозами, головним кандидатом від демократів стане чинний американський лідер Джо Байден, а від республіканців — колишній президент США Дональд Трамп.
Наразі відомо про те, що процедуру виключення Трампа з виборчих списків президентських виборів ініціювали в 34 штатах США.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини