ДБР провело обшуки в одному з судів Києва через привласнення майна банку «Фінанси та Кредит»

ДБР провело обшуки в одному з київських районних судів у межах справи привласнення майна власниками та менеджментом Банку «Фінанси та Кредит».

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Державного бюро розслідувань.

Екснардеп, акціонер банку АТ «Банк «Фінанси та Кредит» створив злочинну організацію з метою розтрати майна установи та легалізації коштів в особливо великих розмірах.
Аби уникнути кримінальної відповідальності екснардеп звернувся за допомогою до судді одного з районних судів міста Києва. Вона погодилась на «пропозицію» та вчинила певне кримінальне правопорушення для прикриття оборудки.
У межах кримінального провадження правоохоронці провели обшук в службових кабінетах судді та вилучили речові докази правопорушення.
В ДБР підкреслили, що необхідність проведення слідчих дій у приміщенні суду жодним чином не пов’язана із виконанням своїх службових обов’язків та здійсненням законного судочинства судді вказаного суду або інших працівників суду.
Нагадаємо, нещодавно в Одеській області посадовця «Укртрансбезпеки» було викрито та затримано на систематичному вимаганні та отриманні хабарів.
Справи про корупцію серед нардепів
Нагадаємо, раніше НАБУ і САП піймали чинного народного депутата України Андрія Одарченка на спробі підкупити голову Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури.
Він пропонував голові Держагентства відновлення Мустафі Наєму хабар у криптовалюті Bitcoin, в еквіваленті 50 тисяч доларів.
В обмін на це нардеп просив сприяння в отриманні коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії РФ на ремонт підконтрольного йому об’єкта інфраструктури.
Крім цього, нещодавно в Одеській області посадовця «Укртрансбезпеки» було викрито та затримано на систематичному вимаганні та отриманні хабарів.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини