ХАМАС розробив керовані крилаті ракети під керівництвом Ірану, — ЦАХАЛ

Ізраїльські війська, що діють у місті Газа, виявили технологічне обладнання, включно з компонентами, які використовує ХАМАС для створення точних ракет, якими, як вважалося досі, це терористичне угруповання не володіло.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Times of Israel.

За словами представників ЦАХАЛу, солдати нещодавно провели рейд на об’єкт ХАМАСу в районі кварталів Дарадж і Туффах міста Газа і виявили шахту тунелю, що веде до підземного заводу з виробництва зброї.
«Солдати виявили компоненти, які доводять, що терористи терористичної організації ХАМАС під керівництвом Ірану навчилися працювати і створювати високоточні компоненти і стратегічну зброю», — йдеться в повідомленні ЦАХАЛу.
Відомо, що ХАМАС має у своєму розпорядженні протитанкові керовані ракети і невеликі безпілотники з вибухівкою, що використовуються на коротких дистанціях, а також саморобні автономні підводні човни, начинені вибухівкою, або підводні безпілотники, але не керовані ракети великої дальності.
У терористичного угруповання також є зенітні ракети, що запускаються з плеча, які неефективні проти ізраїльських літаків.
Невідомо, чи розгортав ХАМАС свої керовані ракети, чи вони перебували тільки на стадії розробки.
Війна Ізраїлю з ХАМАС
Бойовики ХАМАСу 7 жовтня вторглися в Ізраїль. Терористи почали вбивати і викрадати як військових, так і цивільних. Невдовзі Єрусалим оголосив операцію «Залізні мечі» і обстрілював місця терористів у Секторі Газа.
24 листопада між Єрусалимом та бойовиками почалося тимчасове перемир’я для звільнення полонених, тоді посередником виступив Катар. Вже 1 грудня бойові дії було відновлено , як стверджує Ізраїль, через порушення умов перемир’я з боку ХАМАСу.
20 грудня Ізраїль запропонував палестинцям знову укласти перемир’я терміном на тиждень. При цьому ХАМАС відкинув пропозицію.
У той же час прем’єр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху назвав три умови, які мають бути виконані для закінчення війни проти палестинських бойовиків ХАМАС у Секторі Газа.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини