Посилення патрулювання і не тільки. Росіяни в Донецьку посилюють репресії, — ЦНС

Росіяни посилюють репресії в окупованому Донецьку. Загарбники шукають людей з українським паспортом.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Центр національного спротиву.

«Вибух у готелі «Донбас Палас» окупанти використовують для посилення тиску на українців у тимчасово захопленому Донецьку», — йдеться в заяві.
Зазначається, що росіяни нібито шукають інформаторів і збільшили кількість блокпостів у місті та посилили патрулювання. Особливу увагу приділяють власникам українських паспортів, які відмовилися отримувати російське громадянство.
У ЦНС повідомляють, що головною метою є не пошуки інформаторів, а чергові спроби знайти привід для репресій щодо українців і подальшої примусової паспортизації.
«Прильоти» у Донецьку
Вночі 1 січня у тимчасово окупованому Донецьку місцеві жителі чули вибухи. «Влада» заявила про нібито обстріл з боку України.
Так званий «глава ДНР» Денис Пушилін заявив про 4 загиблих та 13 поранених внаслідок обстрілу. Пізніше, за інформацією місцевих «воєнкорів», стало відомо про смерть одного журналіста.
Внаслідок обстрілу постраждав готель «Донбас Палас». Уже сьогодні вранці в тимчасово окупованому Донецьку повідомляли про «приліт». Над містом здійнявся густий стовп диму.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини