Польща залучить майже 500 військових для пошуку російської ракети на кордоні з Україною

Польща залучить військових для пошуку російської ракети або її уламків на кордоні з Україною, яка залетіла на територію країни 29 грудня.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Оперативне командування Польщі в Twitter.

«30 грудня у Люблінському воєводстві проводитиметься наземний пошук можливих елементів об’єкта, який вчора порушив повітряний простір Польщі. До пошуків будуть залучені близько 480 бійців WOT», — сказано у повідомленні.
Буде залучено військових з 2-ї Люблінської бригади територіальної оборони та 19-ї бригади територіальної оборони річки Буг.
Як зазначили військові — метою обшуку буде остаточне підтвердження того, що жоден елемент російської ракети не залишився на території Польщі. Діяльність військових відбуватиметься на південний схід від Замостя. Місцевих мешканців попросили з розумінням поставитись до пошуків.
Що передувало
Нагадаємо, 29 грудня, російські окупанти запустили по Україні понад 150 повітряних цілей, у тому числі і ракети.
Під час атаки стало відомо, що повітряний простір Польщі порушив невідомий об’єкт. Пізніше з’ясувалося, що то була російська ракета.
У зв’язку з інцидентом у країні президент Анджей Дуда скликав термінову нараду з військовими.
За словами командувача польських оперативних збройних сил генерал-майора Мацея Кліша, ракета знаходилася в повітряному просторі країни близько 3 хвилин.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини