В Україні стартувало тестування uResidency: що це і кому стане в пригоді

В Україні запустили бета-тест uResidency. Це програма електронного резидентства, завдяки якій громадяни інших країн зможуть реєструвати ФОП і не тільки.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Він додав, що за допомогою uResidency громадяни інших країн зможуть реєструвати ФОП в Україні та вести бізнес з будь-якого куточка світу, сплачуючи податки до нашого бюджету.
«В uResidency всі послуги автоматизовані й онлайн: від подання заявки на отримання статусу до відкриття банківського рахунку та сплати податків», — йдеться у повідомленні.
Також міністр заявив, що у майбутніх е-резидентів також будуть переваги у вигляді мобільного банкінгу, низького оподаткування в розмірі 5% і відсутності бухгалтерії та звітів.
Над програмою працювали три роки
Федоров вважає, що програма стане потужним джерелом для відновлення нашої економіки завдяки оподаткуванню іноземних підприємців. А також популяризуватиме бренд України як цифрової держави.
«Над цією програмою працювали три роки, і нарешті запускаємо бета-тестування. Наразі лише кілька країн у світі пропонують електронне резидентство», — написав міністр.
Він уточнив, що Україна пропонує іноземним підприємцям найвигідніші умови для сплати податків і людиноцентричний сервіс, у якому бізнес можна вести в кілька кліків.
Цифрова трансформація в Україні
Нещодавно повідомлялося, що інформація про наявність укриттів буде доступна через «Дію» у вигляді інтерактивної карти.
Також Сполучені Штати Америки виділять Україні 150 млн доларів протягом 5 років для підтримки програми з цифрової трансформації.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини