Кількість обстрілів Авдіївки зросла, росіяни не можуть реалізувати свої плани, — Барабаш

Російські окупанти не можуть реалізувати свої плани з захоплення Авдіївки у Донецькій області, тому збільшують кількість обстрілів.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на начальника Авдіївської міської військової адміністрації Віталія Барабаша в ефірі телемарафону.

«Місто більше руйнується, більше обстрілів, більше гине мирне населення. Збільшена кількість обстрілів як по місту, так і по позиціях навколо міста. Якщо ще тиждень тому ми фіксували в середньому 30 обстрілів протягом доби на території громади, то останні кілька днів 40 і більше», — розповів Барабаш.
За його словами, цілком зрозуміло, що ворог не може реалізувати свої плани з оточення і взяття міста, тому «намагається це компенсувати щільністю обстрілів».
Штурми Авдіївки
Російські окупанти на початку жовтня активізували бої у районі Авдіївки. Цей наступ вважається наймасштабнішим з 2014 року.
Ще в середині грудня, згідно з даними Білого дому, російські терористи втратили понад 13 тисяч втрат уздовж осі Авдіївка-Новопавлівка. Зокрема наші воїни знищили більше 220 бойових машин.
Як розповідав раніше Барабаш, найбільшою проблемою для міста залишається логістика. Їжа та інші необхідні речі завозяться лише однією трасою, яка є небезпечною.
Чи можливий прорив росіянами лінії фронту у разі захоплення Авдіївки та Мар’їнки — читайте у матеріалі РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини