Бійці легіону «Свобода Росії» показали відео бою під час рейду в Бєлгородську область

Бійці батальйону легіону «Свобода Росії» нещодавно здійснили рейд на територію Бєлгородської області. Під час нього вдалося ліквідувати кілька військових РФ.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку легіону.

«Якщо у двох словах: розвідка виявила в напівпокинутому і колись житловому будинку взводний опорний пункт прикордонників», — йдеться в повідомленні.

Штурмовики легіону вступили у стрілецький бій із противниками й успішно «демобілізували» кількох.
«Під час нашого перебування на території РФ, влада прикордоння, мабуть, так переживала за своїх людей і так хотіла їхньої безпеки, що почала крити житлові райони артилерією», — написали бійці легіону.
Зазначається, що бійці завдання виконали, вийшли в повному складі.
Робота партизанів на території Росії та на окупованих територіях України
Партизани з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну ускладнюють життя окупантам. Спецоперації підпілля проходять як на окупованих територіях України, так і в самій Росії.
У Головному управлінні розвідки Міноборони України заявляли, що противники кремлівського режиму здійснили атаку в Бєлгородській області.
Також ми повідомляли, що бійці Легіону «Свобода Росії», які борються на боці України, знищили у Бєлгородській області ворожий комплекс дальньої візуальної розвідки «Муром-П».

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини