Прем’єр Словаччини хоче зняти санкції з бізнесмена, пов’язаного із кремлівськими «Нічними вовками»

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіко вимагає, щоб європейського боса прокремлівської байєрської організації «Нічних вовків» і бізнесмена Йозефа Гамбалека вилучили із санкційного списку.
Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на Pravda.

«Я повідомив голові Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн, що ми порушимо питання про пана Хамбалека, громадянина Словаччини, який є єдиним громадянином країн ЄС у санкційному списку», — сказав він.
За словами Фіцо, єдине, у чому можна звинуватити Хамбалека, — це те, що він захоплюється мотоциклами.
Фіцо заявив, що планує порушити питання про виключення Хамбалека із санкційного списку під час своєї закордонної поїздки у вівторок, 19 грудня, до Брюсселя, де він має зустрітися з канцлером Німеччини.
«Тому що ця ініціатива пройшла через Німеччину, але, звісно, вона була придумана в нашому Міністерстві закордонних справ у той час, коли там був міністр закордонних справ Іван Корчок», — сказав прем’єр-міністр.
Європейський союз вніс главу «Нічних вовків» Йозефа Гамбалека до санкційного списку в липні 2022 року. Причиною стала його підтримка російського вторгнення в Україну.
«Нічні вовки»
Перший офіційний в СРСР байкерський клуб, що існував із 1989 року, існує й дотепер у Росії як зареєстрована 1995 року громадська некомерційна організація «Російські мотоциклісти».
Через підтримку окупації Криму і вторгнення Росії в Україну, мотоклуб перебуває під міжнародними санкціями всіх країн Євросоюзу, США, України та Швейцарії.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини