ТЕС ДТЕК відпустили в енергосистему майже 14 млрд кВт-год електроенергії

ДТЕК Енерго у січні — листопаді цього року відпустили в українську енергосистему понад 13,6 млрд кВт*год електроенергії.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення компанії.

Як зазначається, такий обсяг еквівалентний середньому споживанню близько 4,5 млн родин протягом року.
В компанії уточнили, що згенерована теплоелектростанціями електроенергія дозволила забезпечувати належне балансування української енергосистеми і протягом доби, і під час пікового споживання (вранці і ввечері).
«Теплова генерація в Україні чи не найбільше постраждала від енергетичного терору росії. Попри це наші енергетики зуміли не лише відновити обладнання та здійснити всі планові ремонти в рамках підготовки до зими, але й увесь час протягом року підтримують стабільну роботу енергосистеми, щоб українці були зі світлом і теплом. Продовжуємо це робити і зараз, коли енергосистема відчуває максимальне навантаження через похолодання та мінімальний резерв доступних генеруючих потужностей всередині країни», — цитує прес-служба компанії слова генерального директора ДТЕК Енерго Ільдара Салєєва.
Нагадаємо, 8 грудня повідомлялося, що російські окупанти продовжили масовані атаки на ТЕС ДТЕК, розташовану біля лінії зіткнення. Це була вже восьма атака на прифронтову теплоелектростанцію за останні півтора місяця.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини