РФ перегруповує сили. В Естонії оцінили можливості нового наступу окупантів

Росія почала перегрупування своїх сил. Це може означати, що найближчими тижнями в Україні можуть початися ще більш інтенсивні наступи окупантів.
Про це заявив командувач Центру військової розвідки Естонії Антс Ківісельг, повідомляє РБК-Україна з посиланням на ERR.

«Ситуація в Україні загострюється. Загальна інтенсивність боїв знову зросла порівняно з попереднім тижнем приблизно на чверть. Росія намагається повернути собі ініціативу на всіх лініях фронту, але, попри це, серйозних змін на лінії фронту не відбулося», — сказав Ківіселг.
Полковник повідомив, що основний фокус російського наступу, як і раніше, спрямований на район Авдіївки, де йшли найбільш інтенсивні бої.
Очільник розвідки Естонії повідомив, що водночас Росія змінила свою наступальну тактику — від прямих атак піхоти вона перейшла до ударів на далекі дистанції, що істотно ускладнило перегрупування українських частин, а також створення та поліпшення оборонних позицій.
РФ може готуватися до нових наступів
«Посилення застосування вогню із закритих позицій можна помітити і на інших ділянках фронту. Росія чинить тиск і на Бахмутському та Мар’їнському напрямках. На північній стороні Бахмута і південному напрямку Мар’їнки Російська Федерація також домоглася незначних успіхів», — сказав Ківіселг.
Очільник військової розвідки також зазначив, що Росія почала перегрупування своїх збройних сил, а це може означати, що найближчими тижнями в Україні можуть початися ще більш інтенсивні наступи.
Полковник зазначив, що в жорстоких боях, які тривали протягом усього цього тижня, російські частини, за різними оцінками, втратили близько 10 тисяч пораненими і вбитими, що є досить значною цифрою.
В Естонії оцінили оборону України
Говорячи про становище ЗСУ, полковник Ківісельг заявив, що оборона України, як і раніше, не пробита.
«Збройні сили України, як і раніше, утримують два плацдарми на річці Дніпро, як у населених пунктах Кринці, так і в Поймі. Це, своєю чергою, змусило Росію перекинути додаткові війська в цьому напрямку», — сказав він.
На його думку, низька або недостатня згуртованість російських сил завдала їм великої кількості втрат у нових районах бойових дій. Це означає, що частини, з якими вони не тренувалися разом, не знають району бойових дій, потрапляють на мінні поля і зазнають втрат як результат.
Ситуація на фронті
Сьогодні Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що Сили оборони продовжують утримувати позиції на лівобережжі Дніпра в Херсонській області, відбивають атаки окупантів по всій лінії зіткнення, обстановка залишається складною.
Втрати Росії у війні проти України вже перевищили 337 тисяч солдатів. Тільки за останню добу ЗСУ знищили 990 росіян.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини