Через день та всього кілька годин. Росіяни обмежили подачу води в окупований Донецьк

Російські окупанти обмежили постачання води в окупований Донецьк. Відсьогодні вода в місті буде подаватись через день і в окремо виділені години.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на «Новости Донбасса».

За даними видання, згідно з повідомленням підконтрольного «ДНР» підприємства «Вода Донбасу», скорочено графік подачі водопостачання: вода подаватиметься через день із 17:00 до 21:00.
Жителі Донецька сьогодні, 7 грудня, отримали смс-розсилку від водоканалу про те, що сьогодні ввечері воду дадуть у п’ять із дев’яти районів Донецька.
Згідно з повідомленням, водопостачання сьогодні здійснюється частково в Куйбишевському, Ленінському, Кіровському та Пролетарському районах і в усьому Будьонівському районі.
Водночас води сьогодні не дочекаються жителі Ворошиловського, Калінінського, Київського та Петровського районів.
За даними видання, напередодні підконтрольна «ДНР» «Вода Донбасу» повідомляла:
«У зв’язку зі зниженням температури повітря збільшилася витрата води в котельнях і внутрішньобудинкових системах опалення. Щоб заповнити нестачу теплоносія, необхідно скорегувати подачу води на житлові будинки».
Життя в окупації
Нагадаємо, наприкінці листопада у низці населених пунктів тимчасово окупованої частини Донецької області повністю зникла електрика.
Раніше ми повідомляли, що окупанти повністю провалили другий опалювальний сезон у Маріуполі. Десятки будинків та частина навчальних закладів залишаються без тепла. Натомість окупанти облаштовують у захопленому місті військові бази.
Також стало відомо, що окупанти на Донеччині обходять школи та погрожують учням за т.зв. «екстремізм».
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна у Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини