Сценарій на 2024 рік та зміни в мобілізації. Зеленський провів чергову Ставку

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача. Під час нього, зокрема, обговорювалися сценарій на 2024 рік та зміни в мобілізації.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звернення голови держави.

«Щойно провів засідання Ставки. Командувачі з фронту та головком доповіли щодо ситуації на передовій — усі основні напрямки. Схід — Купʼянськ, Лиман, Мар’їнка, Авдіївка. Запоріжжя. Південь і, зокрема, наші дії в Херсонській області», — розповів Зеленський.
Він додав, що заслухав доповіді щодо постачання боєприпасів та зброї.
«Готуємо оновлені запити для комунікації з партнерами. Попереду — вагомий тиждень саме з точки зору такої комунікації», — заявив президент.
Зеленський повідомив, що на Ставці була доповідь керівника Служби зовнішньої розвідки України щодо ймовірних російських дій та міжнародної ситуації наступного року.
«Аналізуємо всі можливі сценарії, і має бути наш, український сценарій на 24-й рік. Конкретні операції із цілком конкретним обґрунтуванням, які дадуть Україні теж цілком конкретні результати. Саме під таку конкретику має бути розраховано все, що необхідно нашій державі, нашим бригадам», — підкреслив він.
Крім того, на засіданні обговорили питання щодо мобілізації.
«Всі в Україні розуміють, що в цій сфері потрібні зміни. І це питання не просто про кількість тих, хто може бути мобілізований. Це питання про терміни — і для кожного, хто зараз у війську, для демобілізації, і для тих, хто прийде у військо. І це питання про умови. Це комплексні речі, які мають опрацьовувати військове керівництво та Міністерство оборони і які мають бути представлені Ставці для затвердження. Сьогодні були деякі пропозиції — я чекаю на комплексні рішення», — додав президент.

Мобілізація в Україні
Нещодавно президент України Володимир Зеленський провів Ставку верховного головнокомандувача, на якій однією з головних тем обговорень стала мобілізація.
Після цього глава держави розповів, що доручив міністру оборони Рустему Умєрову та головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному скласти комплексний план щодо мобілізації в Україні.
Більш детально про це можете дізнатися у матеріалі РБК-Україна.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини