У Єгипті заявили про отримання «позитивних сигналів» про продовження перемир’я у Секторі Газа

Єгипет заявив, що отримав позитивні сигнали від усіх сторін щодо можливого продовження перемир’я в Секторі Газа на один-два дні.
Про це заявив голова Державної інформаційної служби Єгипту (SIS) Діаа Рашван, повідомляє РБК-Україна з посиланням на France 24.

За його словами, Єгипет веде поглиблені переговори з усіма сторонами з метою досягнення угоди про продовження чотириденного перемир’я між Ізраїлем і палестинськими бойовиками ХАМАС.
«Це означає звільнення більшої кількості затриманих у Газі та палестинських в’язнів в ізраїльських в’язницях», — заявив він.
Звільнення заручників
24 листопада бойовики ХАМАС відпустили першу групу заручників, яких відправили до контрольно-пропускного пункту на кордоні Сектору Газа та Єгипту. Це стало можливо після оголошення Ізраїлем тимчасового припинення вогню.
У рамках угоди ХАМАС звільнив 13 заручників, які є громадянами Ізраїлю. Матері та діти були передані представникам Червоного Хреста. Крім того, з полону ХАМАСу звільнили 10 громадян Таїланду та одного громадянина Філіппін.
Раніше прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що він має намір повернути всіх заручників ХАМАСу.
Детальніше про домовленості Ізраїлю з ХАМАСом і скільки ще триватиме війна — читайте у матеріалі РБК-Україна.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини