Зупинили за 200 м від кордону зі Словаччиною. Прикордонники затримали групу ухилянтів

Українські прикордонники затримали нову групу ухилянтів, які намагались перетнути кордон зі Словаччиною. Їх зупинили в 200 метрах від кордону.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Держприкордонслужбу.

«Контрольне слово «картопля» мали сказати правопорушники при посадці в авто, яким їх мали доправити до кордону зі Словаччиною»,- йдеться в повідомленні.

Як дізнались прикордонники, вказівки чоловікам давали з різних номерів телефонів, дотримуючись максимальних заходів конспірації, але це їм не допомогло.
«Прикордонники зупинили провідника та 5 чоловіків, які рухалися з ним у напрямку Словаччини, за 200 метрів від кордону», — додали в ДПСУ.
Така послуга вартувала «клієнтам» від 5 до 8 тисяч доларів.
«На переправників усі з них вийшли через соцмережі. Усіх затриманих буде притягнуто до відповідальності», — констатували у відомстві.
Схеми виїзду військовозобов’язаних за кордон в Україні
Під час військового стану та мобілізації в Україні, які продовжили до 14 лютого 2024 року, мобілізації підлягають усі громадяни-чоловіки віком 18-60 років.
Наразі в Україні постійно викривають схеми незаконного виїзду за кордон. Наприклад, раніше СБУ затримала на Одещині рецидивіста. Він хотів «прорвати» кордон та вивезти ухилістів у невизнане Придністров’я.
Також нещодавно СБУ затримала в Одесі директора кадрової агенції, яка переправляла ухилістів до ЄС. Вони виїжджали під виглядом заробітчан, на так звану «закордонну роботу» за 8 тисяч доларів із особи.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини