Партнери створили коаліцію з ППО для України: хто уже приєднався

Партнери України створили ще одну коаліцію у рамках оборони нашої країни. Вона стосується посилення протиповітряної оборони.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра оборони США Ллойда Остіна під час відкриття «Рамштайну».

«Я з нетерпінням чекаю спільної роботи над визначенням лідерів і учасників кожної з наших «коаліцій можливостей». Ми вже організували коаліції, зосереджені на розбудові Військово-повітряних сил України та її інформаційно-технологічних можливостей», — сказав він.
Глава Пентагону наголосив, що сьогодні учасники Контактної групи з оборони України обговорять прогрес у розробці нової коаліції, яка стосується засобів протиповітряної оборони наземного базування.
«Я ціную лідерство Німеччини та Франції в організації цієї важливої ​​ініціативи. Минулого тижня вони провели своє перше віртуальне засідання коаліції. І ми збираємо ресурси з усієї Контактної групи, щоб підтримати ці зусилля», — заявив Остін.
Коаліції для оборони України
Зазначимо, що партнери України створили декілька коаліцій, аби полегшити постачання військової техніки та іншого озброєння українській армії. Йдеться про танкову коаліцію, коаліцію з постачання бронетранспортерів, коаліцію з розмінування, об’єднання з передачі літаків F-16, IT-коаліцію.
Також після чергового засідання «Рамштайну» міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що Україна ініціювала нову коаліцію щодо розвитку оборонної індустрії.
«Рамштайн-17»
Сьогодні, 22 листопада, проходить сімнадцяте засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн». Союзники і партнери цього разу проводять зустріч в онлайн-форматі.
Чого очікувати Україні від нової зустрічі союзників — у матеріалі РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини