Путін відзначився новою цинічною заявою про війну в Україні на G20

Російський диктатор Володимир Путін під час виступу на саміті «Великої двадцятки» зробив нову цинічну заяву щодо України. Він згадав про «перемовини», зазначивши, що Кремль він них «не відмовлявся».
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Путіна на G20.

Виступаючи з відеозв’язку на саміті G20, глава Кремля не зміг оминути тему війни в Україні, яку розв’язала РФ. Він цинічно заявив, що потрібно «думати, як припинити цю трагедію».
«Військові дії — це завжди трагедія конкретних людей, конкретних сімей, та й країни загалом. Безумовно, ми маємо думати про те, як припинити цю трагедію. До речі, Росія ніколи не відмовлялася від мирних переговорів з Україною», — викинув чергову порцію абсурду Путін.
В контекст агресії проти України він також приплів і війну між Ізраїлем та ХАМАС, провівши паралелі з так званим «переворотом» в Україні (так в кремлівська влада називає події на Майдані) та «винищенням населення в Палестині».
«Війна в Україні не може не вражати, але переворот в Україні та винищення громадянського населення там і в Палестині хіба не вражають?» — додав Путін.
Новина доповнюється…

spot_img
Важливо
Схожі новини