В Україні достроково виконали план щодо накопичення газу у сховищах для опалювального сезону

В Україні достроково виконали план щодо накопичення газу у сховищах для опалювального сезону

КИЇВ. 19 вересня. УНН. Обсяг природного газу у сховищах сягнув необхідних 14,7 мільярда кубометрів, заявив міністр енергетики України Герман Галущенко, якого зацитувало Міненерго, повідомляє УНН. Цитата
“Станом на 19 вересня загальний обсяг природного газу в підземних сховищах (ПСГ) сягнув 14,7 млрд кубометрів. Отже, план Кабінету Міністрів України з досягнення показника прогнозного балансу природного газу у сховищах, необхідного для проходження опалювального сезону, вдалося виконати достроково”, — заявив Галущенко.
Міністр додав, що таких результатів вдалося досягнути завдяки ефективній роботі нового менеджменту НАК «Нафтогаз України» та злагодженій роботі всіх компаній газової сфери — АТ «Укргазвидобування», АТ «Укртрансгаз» та Оператора ГТС України.
«Сьогодні вся енергетична та нафтогазова галузь активно готується до нового опалювального сезону, який буде проходити в умовах російських атак. Накопичення газу у наших сховищах із випередженням графіка — важливий внесок у забезпечення енергетичної безпеки країни», — зазначив міністр.
Нагадаємо
Нещодавно Проєктом енергетичної безпеки USAID було опубліковано звіт щодо стрес-тесту, ініційованого Міненерго та змодельованого міжнародною експертною групою. За його результатами, українська ГТС та ПСГ готові успішно працювати в умовах воєнних викликів та у разі припинення транзиту російського газу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опалювальний сезон: Шмигаль розповів, що залишає тарифи для населення сталими

Джерело:
УНН

Теги: газ, Україна, Міненерговугілля, опалювальний сезон

Повернутися до списку

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram

spot_img
Важливо
Схожі новини