Британська розвідка проаналізувала спроби рф замаскувати Кримський міст

Британська розвідка проаналізувала спроби рф замаскувати Кримський міст

КИЇВ. 29 травня. УНН. росіяни під час навчань з безпеки, як з Кримським мостом, усе ще роблять акцент на тактиці димової завіси, однак в реальних умовах на війні в Україні вона довела свою неефективність, ймовірно, через низьку дисципліну та відсутність централізованого планування армії окупантів. Про це ідеться в новому звіті Міністерства оборони Великої Британії на основі розвідданих, передає УНН. Деталі
Як вказали у МО Британії, росія провела навчання з безпеки навколо Кримського мосту. Це включало створення димової завіси, яка частково маскувала міст. Димову завісу створювали димогенератори ТДА-3, імовірно, 28-ї бригади військ ядерного, біологічного та хімічного захисту рф, зазначають британські аналітики.
Цитата
«російська доктрина вважає використання диму частиною маскування (камуфляжу та обману), на чому робиться сильний акцент. Однак на практиці російське маскування, як правило, було неефективним у війні в Україні, ймовірно, через відсутність сильної функції централізованого планування та поганої бойової дисципліни на низькому рівні», — ідеться в звіті британської розвідки.
Доповнення
За даними ГУР, російські окупанти почали реалізовувати провокацію із застосуванням хімічної зброї на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. У ГУР наголосили, що реальними жертвами ворожої провокації стануть солдати російської окупаційної армії. Сліди ураження хімічною зброєю на їхніх тілах держава-агресор планує використати як фейковий доказ для звинувачення України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: росія найближчим часом готує провокацію з ударом по ЗАЕС — ГУР

Джерело:
УНН

Теги: Крим, звіт, війна, навчання, розвідка

Повернутися до списку

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram

spot_img
Важливо
Схожі новини