Харківський воєнком анонсував повістки у Дії: у Мінцифрі відповіли

Військовий комісар Харківського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Арап заявив, що у майбутньому люди зможуть отримувати повістки через Дію, а виклики у ТЦК будуть проводитися в електронному вигляді.
«Створено програму Оберіг, до якої вносяться всі військовозобов’язані, призовники. Електронна база всеукраїнська, в яку вносяться всі наші чоловіки від 18 до 60 років», – пояснив він журналістам Об’єктива.
Військком розповів, що ця робота припинялася у низці регіонів, де велися активні бойові дії, але зараз відновилася.
«База набирається. У недалекому майбутньому всі наші військовозобов’язані будуть у цьому реєстрі, його підв’яжуть до Дії. Люди зможуть навіть отримувати повістки через Дію, і виклики у ТЦК будуть відбуватися вже в електронному вигляді. До цього все йде», – зазначив Арап.
Центр протидії дезінформації заявив, що слова харківського воєнкома не відповідають дійсності. У Міністерстві цифрової трансформації наголосили, що повісток у Дії не буде.
«Є встановлений порядок видачі повісток військовозобов’язаним, він актуалізований і в тій нормативці, яка вийшла. Як бачимо, там питання Дії взагалі не стоїть», – наголосив керівник з розвитку електронних послуг Мінцифри Мстислав Банік.
spot_img
Важливо
Схожі новини