Сирський розповів про ситуацію у Бахмуті

Війська РФ кидають у бої під Бахмутом найбільш боєздатні підрозділи, зокрема, найманців приватної компанії Вагнера. Про це заявив командувач Сухопутних військ генерал-полковника Олександр Сирський.

«Кожен день оборони міста дозволяє нам виграти час для підготовки резервів та підготуватися до майбутніх наступальних операцій. Водночас у боях за цю фортецю ворог втрачає найбільш підготовлену та боєздатну частину свого війська — штурмові загони Вагнера», — розповів він.

За словами Сирського, заяви власника ПВК Вагнер Євгена Пригожина підтверджують, що після захоплення Бахмута у ворога будуть розв’язані руки, і він зможе розпочати широкомасштабний наступ із застосуванням армійських та десантних частин на бойовій техніці.

Він додав, що українським військовим вдається завдавати значних втрат армії РФ.

«Це ще раз доводить дуже важливу роль Бахмута у загальній системі оборони нашого угруповання. Тисячі ворогів, які загинули під час штурму міста, — тому яскраве підтвердження. Пишаюся мужністю та героїзмом наших воїнів, які своєю стійкістю зривають плани агресора», — зазначив Сирський.

spot_img
Важливо
Схожі новини