Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

Імпорт електроенергії наближається до нуля — Укренерго

Нині працюють усі види електростанцій. А у зв'язку з повінню активно працюють гідроелектростанції.

Україна скорочує імпорт електроенергії на тлі стабілізації ситуації в енергосистемі, де вже більше двох тижнів немає дефіциту. Про це повідомляє Укренерго у понеділок, 27 лютого.

«В енергосистемі працюють усі види електростанцій. У зв’язку з повінню активно працюють гідроелектростанції. Імпорт електроенергії наближається до нуля», — йдеться у повідомленні.

При цьому зазначено, що споживання електроенергії поступово зростає до рівня робочого дня. Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній і поки що не прогнозується.

В Укренерго підтвердили аварійну ситуацію в Одесі: «З початком робочого тижня та підвищенням споживання на Одещині далися взнаки наслідки ворожих обстрілів. Тому сталося аварійне відключення окремих елементів системи передачі в регіоні».

Ремонтні бригади вже працюють над усуненням пошкоджень та відновленням енергоживлення.

У решті регіонів мережеві обмеження відсутні. На всіх енергооб’єктах, які раніше отримали пошкодження від ракетних та дронових атак російських агресорів, тривають ремонти для відновлення їхнього функціоналу та підвищення надійності передачі електроенергії.