У ГУР пояснили, навіщо РФ накопичила авіацію біля кордонів з Україною
Росіяни розуміють, що не досягають успіхів у наступі, тому намагаються посилити його авіацією.
Росія накопичила біля кордонів з Україною певну кількість штурмової авіації, щоб використовувати її на найважливіших напрямках, де окупанти намагаються атакувати ЗСУ. Про це заявив представник Головного управління розвідки МО України Андрій Черняк у коментарі виданню РБК-Україна у понеділок, 27 лютого.
«Вони розуміють, що їм це (прорив на ключових напрямках, — ред.) не вдається. Вони там не досягли жодного стратегічного успіху, 95% сухопутних військ РФ так чи інакше бере участь в агресії проти України, у них нічим і нема кому воювати. Тому росіяни вирішили збільшити свій наступальний потенціал застосуванням авіації», — пояснив він.
За його словами, українська протиповітряна оборона теж не стоїть на місці та щодня посилюється.
Черняк додав, що бійці Повітряних сил ЗСУ навчилися збивати ракети та іранські дрони-камікадзе. Літаки для них стануть навіть легшими цілями.