СБУ затримала трьох агентів РФ, які коригували обстріли позицій ЗСУ

СБУ затримала агентів РФ, які коригували ракетні обстріли позицій ЗСУ на Донецькому та Бахмутському напрямках. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Інформатори збирали для ворога дані щодо місць дислокації та переміщення підрозділів Сил оборони на території регіону.

«Отримані відомості переправлялися російським окупантам через анонімні месенджери у вигляді текстових повідомлень з електронними координатами та фотофіксацією. Розвідінформація знадобилася загарбникам для підготовки та проведення прицільних ракетно-артилерійських обстрілів позицій українських військ», — повідомляють у СБУ.

Співробітники СБУ затримали мешканку Новогродівки на спробі передачі росіянам розвідданих про базування підрозділів ЗСУ на Донецькому напрямку.

«Для збору інформації вона обходила місцевість і надалі контактувала з бойовиком терористичної організації «ДНР», який входив до складу 1-го армійського корпусу РФ. Після російських ракетних ударів зловмисниця виходила на місце події та звітувала рашистам про результати повітряних атак», — повідомляють у прес-службі.

Затримано також мешканку Дружківки, яка передавала ворогові орієнтування на місця дислокації підрозділів ЗСУ та маршрути їхнього переміщення на Бахмутському напрямку.

Ще одним ворожим інформатором виявився чоловік, який також зливав російським кураторам маршрути переміщення українських військ.

Фігурантам повідомлено про підозру в несанкціонованому розповсюдженні інформації про спрямування, переміщення зброї, озброєння та бойові припаси в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України або інших утворених відповідно до Законів України військових формувань, вчиненого в умовах воєнного стану.

spot_img
Важливо
Схожі новини