Укренерго оцінило наслідки ракетного удару

Нічна російська атака ракетами та дронами не призвела до потреби обмежувати споживання електроенергії в Україні, хоча воно трохи підвищилося порівняно із вчорашнім днем. Про це повідомляє Укренерго у четвер, 16 лютого.

«Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній вже п’яту добу поспіль і сьогодні теж не прогнозується. Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття споживання», — заявили в компанії.

Вказано, що зараз працюють усі види електростанцій, теплова та гідрогенерація забезпечують покриття пікового споживання в ранкові та вечірні години. Імпорт електроенергії знижується внаслідок стабілізації електропостачання у країні.

Сьогодні обленерго не отримували лімітів споживання електроенергії. Але за його зростання можливе застосування відключень.

Виміри фактичного споживання здійснюються відповідно до графіка у Дніпропетровській області.

При цьому в Одесі через пошкоджену інфраструктуру все ще є мережеві обмеження. Повертається до активної роботи бізнес, що відбивається у зростанні споживання. Тому, щоб уникнути перевантаження обладнання, застосовуються графіки погодинних відключень.

Енергетики продовжують аварійно-відновлювальні роботи на низці електростанцій та магістральних мережах, які зазнали значних пошкоджень від ракетних та дронових атак російських агресорів.

spot_img
Важливо
Схожі новини