З’явилися подробиці зустрічі Зеленського та Сунака

Президент України Володимир Зеленський у рамках візиту до Великої Британії обговорив з прем’єр-міністром цієї країни Ріші Сунаком низку важливих питань, включаючи потреби ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба українського лідера у середу, 8 лютого.
Вказано, що Зеленський поінформував Сунака про ситуацію на фронті. Він наголосив на важливості отримання Україною необхідної зброї від союзників для того, щоб зупинити російський наступ та звільнити всі тимчасово окуповані українські території.
Також під час зустрічі співрозмовники обговорили оборонну співпрацю та весь комплекс питань двостороннього порядку денного: реалізацію формули миру, євроатлантичну інтеграцію України, майбутню підтримку з боку Великої Британії, можливість залучення британської сторони до повоєнного відновлення України та низку інших перспективних проектів.
Окремо обговорювалося питання щодо недопущення російських та білоруських спортсменів до участі в Олімпійських іграх 2024 року в Парижі.
Крім того, Зеленський висловив подяку британському народу та особисто Сунаку за всебічну підтримку України у протидії агресії Росії.
spot_img
Важливо
Схожі новини