ЗСУ підтвердили відступ із Соледара

Українські війська залишили місто Соледар на Донеччині та закріпилися на заздалегідь підготовлених позиціях. Про це в середу, 25 січня, сказав спікер Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий у коментарі Суспільному.

«Для збереження життя особового складу, Сили оборони відійшли від Соледара. Закріпилися на заздалегідь підготовлених рубежах оборони. Виконали основне завдання: не дали системно прорватися ворогові на Донецькому напрямку фронту та увійти в тил, а потім рухатися на оперативний простір. Вибили (ЗСУ — ред.) максимально сил, насамперед живу силу особового складу, виснажили ворога», — сказав він.

Череватий запевнив, що лінія фронту в Соледарі була вирівняна: ні оточення, ані взяття в полон українських військових не було.

«Це війна. Кожен воєначальник діє з урахуванням максимальної вигоди для своїх військ. Ми не можемо собі дозволити таку розкіш, яку дозволяє наш ворог, просто кидати бійців на забій. Намагаємося маневрувати, бити вогнем, застосовувати тактику малих груп, щоб максимально виснажити ворога», — додав він.

Спікер Східного угруповання військ ЗСУ зазначив, що зараз Росія хоче привернути увагу до «маленького міста Соледара на тлі того, що раніше ворог зазнав суттєвих поразок на Київщині, у Харківській операції, Лиманській, Херсонській».

spot_img
Важливо
Схожі новини