Кремль погрожує Заходу за постачання зброї Україні

Кремль почав погрожувати західним країнам «виходом конфлікту на новий рівень», якщо Україні поставлять озброєння для завдання ударів по території РФ. Про це заявив на брифінгу в четвер, 19 січня, речник президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє російське провладне інформагентство Інтерфакс-Україна.
Він також запевнив, що навіть дискусії щодо таких постачань «надзвичайно небезпечні».
«Це означатиме виведення конфлікту на новий якісний рівень, який не буде обіцяти нічого хорошого з погляду глобальної та загальноєвропейської безпеки», — стверджує представник нинішнього правлячого режиму РФ.
Пєсков запевняє, що «сама по собі дискусія про допустимість постачання Україні озброєнь, які дозволять завдавати ударів по російській території… потенційно надзвичайно небезпечна».
«Хоч і так в Україні є озброєння, за допомогою яких вона постійно щодня завдає ударів по російській території, маю на увазі наші нові регіони (анексовані території України, – ред.)», — заявив він.
Пєсков додав, що реакція посла РФ у США Анатолія Антонова на такі повідомлення відображає позицію Росії з цього питання.
spot_img
Важливо
Схожі новини