Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

Залужний вперше зустрівся з генералом Міллі

Напередодні Марк Міллі відвідав полігон Графенвер у Німеччині, де розпочали навчання понад 600 українських військовослужбовців.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний вперше провів особисту зустріч із головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Про це український воєначальник повідомив у Facebook у вівторок, 17 січня.
За словами Залужного, зустріч відбулася на території Польщі.
«Дякував генералу Міллі за непохитну підтримку та допомогу, надану Сполученими Штатами та союзниками України. Позначив нагальні потреби ЗСУ, задоволення яких прискорить нашу перемогу», – написав Залужний.
Своєю чергою, АР уточнює, що генерали спілкувалися «пару годин» у південно-східній частині Польщі. До цього вони багато разів спілкувалися у телефонному режимі.
Також повідомляється, що напередодні Марк Міллі відвідав полігон Графенвер у Німеччині, де розпочали навчання понад 600 українських військовослужбовців.
«Це не звичайна ротація. Це один із тих моментів, коли якщо ви хочете щось змінити на краще, це саме той момент», — сказав Міллі під час зустрічі з командирами.
Вперше з початку війни журналістам було надано широкий доступ для спостереження за різними етапами навчань. Їм дозволили слідувати за Міллі та спостерігати за його взаємодією з українськими та американськими військовослужбовцями, але не було дозволено повідомляти про конкретні розмови з українськими військовими або робити якісь фото- чи відеозйомки.