РФ планує створити армію в 2 млн осіб — ГУР

Росія намагається створити збройні сили чисельністю 2 млн осіб. Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України у п’ятницю, 13 січня.

«Під час першої хвилі мобілізації у ЗС РФ було призвано 300 тисяч осіб. Після нетривалої підготовки мобілізовані прямують до зони ведення бойових дій в Україні. Військова розвідка України не відкидає, що керівництво РФ найближчими днями оголосить про проведення чергової хвилі мобілізації. У ЗС РФ потраплять ще 500 тисяч росіян, що дозволить країні-терористу створити стратегічні резерви», — йдеться у повідомленні.

За даними ГУР, у Росії повним ходом готуються до чергової хвилі мобілізації, на законодавчому рівні вносяться зміни до законів РФ, які регламентують проведення мобілізації. Також триває активна підготовка навчальних центрів.

«За оцінками військової розвідки України, масштаб мобілізаційних заходів, які проводять країна-агресор, свідчить про плани її керівництва створити армію чисельністю близько 2 млн осіб», — резюмували в ГУР.

spot_img
Важливо
Схожі новини