Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

У ГУР заявили, що стежать за ядерною зброєю РФ

Українська розвідка знає місця розміщення ядерних ракет Росії та стежить за їхнім переміщенням, зазначив Вадим Скібіцький.

Росія має всі види ядерної зброї: тактичну і стратегічну. Проте військова розвідка України постійно стежить за її переміщенням. Про це заявив представник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в ефірі національного телемарафону, повідомляє прес-служба ГУР.

За його словами, розвідка знає всі місця зберігання, кількість та розміщення носіїв ядерної зброї саме тактичного рівня.

Він також додав, що українська розвідка постійно відслідковує переміщення всіх носіїв та стежить за активними заходами, які може проводити чи проводить 12 головне управління міністерства оборони РФ, яке відповідає за підготовку та доставку ядерних зарядів до зброї.

«Це процес не простий, але ми маємо досвід моніторингу та розвідки стратегічних та інших навчань саме ядерних сил, які проводилися, починаючи з 2014 року і раніше. Тобто ми знаємо всі процедурні питання. Тому ГУР МО України постійно тримає на контролі саме ядерну складову збройних сил Росії», — наголосив Скібіцький.