Британська розвідка оцінила тактику «вагнерівців» під Бахмутом

Російська військова група Вагнера в останні місяці розробила наступальну тактику під Бахмутом Донецької області, де використовує велику кількість погано навчених засуджених. Про це 19 грудня повідомляє Міноборони Британії.

Зазначається, що окремим бійцям видається смартфон або планшет із комерційними супутниковими знімками, де позначені вісь просування та ціль нападу. На рівні взводу і вище командири, швидше за все, залишаються в укритті та віддають накази за допомогою радіозв’язку, отримуючи інформацію про відео з невеликих безпілотних літальних апаратів. Окремі групи та підрозділи отримують наказ прямувати за заздалегідь наміченим маршрутом, часто за вогневої підтримки, але рідше — разом із бронетехнікою.

Як вважають у британській розвідці, «вагнерівцям», які відхилилися від маршруту нападу без дозволу, швидше за все, загрожує розстріл.

«Ця жорстока тактика спрямована на збереження рідкісних активів Вагнера — досвідчених командирів та бронетехніки — за рахунок доступніших новобранців, яких організація оцінює як витратний матеріал», — йдеться в огляді Міноборони Британії.

spot_img
Важливо
Схожі новини