«Запоріжсталь» Групи Метінвест передав захисну амуніцію бійцям Національної гвардії України

Допомога надається різним військовим структурам – ЗСУ, силам ТрО, Національній гвардії, Національній поліції, Головному управлінню розвідки та іншим силовим підрозділам.

9 грудня 2022 року чергову партію захисної амуніції від Групи Метінвест отримали військовослужбовці Національної гвардії України, що стоять на захисті Запорізького напрямку. Оборонці отримали 3000 бронежилетів IV+ рівня захисту та 250 кевларових касок. Сучасне військове спорядження берегтиме життя бійців на передовій та допомагатиме ефективніше виконувати тактичні завдання.

«Запоріжсталь» Групи Метінвест передав захисну амуніцію бійцям Національної гвардії України

«Група Метінвест Ріната Ахметова докладає максимум зусиль, щоб забезпечити наших оборонців якісною захисною амуніцією та приладдям. Сьогодні кожен десятий бронежилет у ЗСУ виготовлено зі сталі Метінвесту або закуплено Групою. Окрім того Компанія системно передає військовим захисні укриття, буржуйки та інше приладдя. Ми дякуємо нашим захисникам за можливість працювати та підтримувати країну на економічному фронті. Разом з ними ми наближаємо нашу перемогу», — зазначив Генеральний директор «Запоріжсталі» Групи Метінвест Олександр Мироненко.

Загалом від початку повномасштабної війни підрозділи Національної гвардії України отримали від Метінвесту вже понад 7200 бронежилетів та 1400 захисних касок.

«Запоріжсталь» Групи Метінвест передав захисну амуніцію бійцям Національної гвардії України

«Ми дуже вдячні Метінвесту за таку допомогу. Ці бронежилети та каски будуть використовуватись на передових кордонах захисту безпосередньо на Запорізькому напрямку. Дуже зручно, що на амуніції є спеціальні засоби, які дозволяють підігнати амуніцію під кожного військовослужбовця індивідуально» — зазначив заступник командира 9 полку оперативного призначення Національної гвардії України, підполковник Максим Шека.

Зазначимо, за час повномасштабної війни Метінвест став опорою України та спрямував на підтримку армії та військових понад 1,4 млрд гривень. Українських оборонців захищатимуть 150 тисяч бронежилетів, наданих Метінвестом, а також близько 23 тисяч касок і шоломів. Більшу частину спорядження виготовляють із сертифікованої спецсталі виробництва Метінвесту, решту – закуповують за кордоном. Загалом на підтримку армії, мирних жителів і своїх співробітників компанія спрямувала 2,1 млрд грн.

spot_img
Важливо
Схожі новини