Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

Резніков пояснив, коли ЗСУ отримають ППО Patriot

Українські військові можуть отримати ці американські системи на наступному етапі війни, вважає голова Міноборони.

Українським бійцям потрібно більше зброї, особливо систем протиповітряної оборони, тому Київ веде з партнерами відповідні переговори. Зокрема, системи ППО Patriot можуть з’явитися на наступному етапі війни. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков у коментарі американському телеканалу CNN.
«Коли у нас йде війна, нам завжди буде недостатньо (зброї. – Ред.). Нам потрібно її ще більше, особливо систем ППО, які є пріоритетом номер один для нас», – зазначив він.
Він також припустив, що системи ППО Patriot можуть з’явитися в Україні вже на наступному етапі війни.
«Ми вже довгий час обговорюємо (передачу Україні систем Patriot. – Ред.) з нашими партнерами, тому що ця система є дорогою і розробленою з високим ступенем складності. Я вважаю, що Patriot також може з’явитися на нашому полі бою, але на наступному етапі», – розповів голова Міноборони.
За його словами, українські військові щодня намагаються знаходити якнайкраще рішення для боротьби з іранськими дронами-камікадзе, які запускає російське військо. Україна також потребує дронів.
«Нам також потрібні системи для боротьби з дронами. Радіоелектронна боротьба дуже важлива для нас», – підсумував Резніков.