Зеленський назвав «правильну» ціну на нафту РФ

Президент України Володимир Зеленський закликав Європу продовжити «енергетичне роззброєння» Росії та обмежити ціни на нафту на рівні 30 доларів за барель. Про це глава держави заявив під час виступу на Міжнародному симпозіумі The idea of ​​Europe 25 листопада.

«Цього року Європа здійснює нарешті енергетичне роззброєння Росії. Залежність континенту від російських енергоресурсів почала зменшуватися. А має зникнути повністю. І один із ключових інструментів — це обмеження російських заробітків від експорту енергоресурсів», — наголосив він.

При цьому Зеленський звернув увагу, що граничні суми на нафту з РФ, які зараз називають в ЄС, надто високі. Він підтримав прагнення країн Балтії та Польщі до запровадження обмеження на рівні 30 доларів за барель нафти.

«Звучать слова про рівень у 60 або 70 доларів. Безперечно, такі слова — це піддавки. Більше схоже на спроби щось зобразити, а не щось зробити. Я вдячний нашим балтійським та польським колегам за їхні пропозиції. Обмеження ціни на рівні 30 доларів за барель нафти видається правильнішим», — зазначив український лідер.

spot_img
Важливо
Схожі новини