Більшість частин іранських дронів виготовляються у США та Європі – ЗМІ

Нові розвідувальні дані, зібрані із збитих в Україні іранських безпілотників, свідчать, що більшість частин літаків виготовляються компаніями у США, Європі та інших країнах-союзниках, що викликає занепокоєння серед західних чиновників та аналітиків і спонукає уряд США до розслідування, повідомляє видання The Wall Street Journal.
Як повідомляє видання, фахівці військової розвідки України дослідили, що три чверті компонентів іранських безпілотників – американського виробництва. Ці висновки були зроблені після того, як українські воїни збили кілька безпілотників, зокрема Mohajer 6, який приземлився неушкодженим.
Як повідомлялося раніше, співробітники військової розвідки України з’ясували, звідки походять комплектуючі безпілотника, який росіяни закупили в Ірану для ведення бойових дій в Україні. Також фахівці ГУР МО України виявили деталі, марковані офіційною мовою Ірану – фарсі.
Всі докази причетності представників іноземних країн до постачання зброї та її комплектуючих терористичної Росії будуть передані міжнародним організаціям для накладення на них економічних санкцій.
spot_img
Важливо
Схожі новини